ORO
Soniczna szczoteczka ORO-SONIC X PRO NAVY BLUE
172,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Regulowana prędkość | Tak |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| dwu-minutowy czasomierz | Tak |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Liczba trybów szczotkowania zębów | 5 |
| Typ szczoteczki do zębów | Soniczna szczoteczka do zębów |
| Kolor produktu | Granatowy (marynarski) |
| Sztywność włosia | Średnio miękka |
| Tryby szczoteczki | Głębokie czyszczenie |
| Tryby szczoteczki | Polerowanie |
| Tryby szczoteczki | Wybielający |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Tryby szczoteczki | Czyszczenie |
| Tryby szczoteczki | Delikatny |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Czas pracy | 160 min |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Pojemność baterii | 800 mAh |
Cechy
| Poziom hałasu (max) | 40 dB |
| Irygator | Nie |
| Częstotliwość drgań | 38000/min |
| Stopień ochrony IP | IPX7 |
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Tak |
| Liczba dołączonych rączek | 1 szt. |
| Główki szczoteczki w zestawie | 2 szt. |
| Etui podróżne | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].