WES
SSD WD Black SN850X 8TB NVMe WDS800T2X0E
6 874,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Warunki pracy
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
Cechy
| Prędkość odczytu z nośnika | 7200 MB/s |
| Współczynnik TBW | 4800 |
| Prędkość zapisu nośnika | 6600 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 8 TB |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Przeznaczenie | PC |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Losowy odczyt (4KB) | 1200000 IOPS |
| NVMe | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Losowy zapis (4KB) | 1200000 IOPS |
| Typ dysku SSD | M.2 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 3,8 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].