ASU
Stacja dokująca ASUS USB-C Stand Dock DC310
765,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Zasilanie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
Moc
| Zasilanie | 150 W |
| Długość kabla USB | 0,65 m |
| Prąd wyjściowy | 7,5 A |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 334,9 mm |
| Wysokość produktu | 29,6 mm |
| Głębokość produktu | 66,2 mm |
| Waga produktu | 422 g |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
Wydajność
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Materiał obudowy | Metal |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].