HP-
Stacja dokująca + zasilacz HP USB-C Dock G6 100W czarna 9X3V1UT#ABB
661,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kompatybilność | Przetestowane i obsługiwane na wybranych komercyjnych komputerach HP. Informacje na temat zgodności komputerów przenośnych można znaleźć na stronie https://pcb.inc.hp.com/webapp/#!/us-en, wyszukując model urządzenia. Przetestowane i obsługiwane na wybranych komputerach innych firm. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem handlowym. |
| Diody LED | Zasilanie |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Segment HP | Biznes |
| Nazwa koloru | Jet black |
| Typ gniazda zamka kabla | Nano |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
Pozostałe funkcje
| Dołączone oprogramowanie | Poly Lens (chmura, komputer stacjonarny) |
| System operacyjny | Windows 11; Windows 10; macOS; Linux; ThinPro; ChromeOS |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1199,9 x 997,5 x 145 mm (47.2 x 39.3 x 5.71") |
| Kod unspsc | 43211602 |
| Wymiary palety | 1200 x 1000 x 145 mm |
Szczegóły techniczne
| Zawartość opakowania | Stacja dokująca HP USB-C 100 W G6 ; Zasilacz 120 W; Informacje o produkcie; Karta gwarancyjna |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-professional-cp5225-printer-series/model/3974356?sku=CE710A ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_10340661_en-US-1.pdf |
Ślad węglowy
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 0,6 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 1524 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 377 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 50 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 4,5 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 680 g |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Głębokość produktu | 121 mm |
| Szerokość produktu | 121 mm |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 25000 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Porty i interfejsy
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Mikrofon | Nie |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15 - 12192 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15 - 3048 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
Cechy charakterystyczne marki
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
Moc
| Zasilanie | 120 W |
| Długość kabla USB | 1 m |
Oprogramowanie
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 1710 mm |
| Szerokość opakowania | 396 mm |
| Głębokość opakowania | 950 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,09 kg |
Zawartość opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].