CL4
Stappler bezprzewodowy 4V CASALS CSG3620 (4DM)
151,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 58 mm |
| Waga netto | 0,7 kg |
| Waga brutto | 1 kg |
| Dodatkowe informacje | maksymalna głębokość taśmy: 12 mm, liczba zszywek: 40/min |
Cechy
| Pojemność baterii | 1300 mAh |
| Typ produktu | Zszywacz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ładowarka USB dołączona | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
Wydajność
| Napięcie | 4 V |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | w zestawie: 200 zszywek i 200 gwoździ |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z oczami i skórą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie niszcz akumulatora. |
| Ostrzeżenia | Produkt należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektrycznych i elektronicznych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].