EIN
Zszywacz aku FIXETTO 18/50 S Solo 4257785 EINHELL
780,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Miękki uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Typ produktu | Zszywacz |
| Rodzaj ładowni | Prosty magazyn |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
Moc
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Nie |
| Dołączony akumulator | Nie |
| Zszywki dołączone do opakowania | Tak |
| Walizka | Nie |
| Ilość zszywek w opakowaniu | 500 szt. |
Wydajność
| Pojemność magazynu | 100 |
| Prędkość wbijania | 60 strzały/min |
| Długość zszywek (max) | 3,8 cm |
| Długość zszywek (min) | 10 mm |
| Szerokość zszywek (max) | 5,7 mm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3,51 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].