TRU
Stojak na słuchawki TRUST GXT265 CINTAR RGB HEADSET STAND
135,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Typ produktu | Uchwyt na słuchawki |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Waga produktu | 407 g |
| Wysokość produktu | 255 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 132 mm |
| Wysokość opakowania | 290 mm |
| Szerokość opakowania | 132 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 537 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB | 2 |
| Typ portu USB | USB Typu-A |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471800000 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].