TRU
Słuchawki TRUST GXT415 ZIROX HEADSET - BLACK (24990)
97,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 100 dB |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Kolor kabla | Czarny |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 2 m |
Słuchawki
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,1% |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Czułość słuchawek | 90 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| System akustyczny | Zamknięty |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Waga produktu | 253 g |
Wymagania systemowe
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Mikrofon
| Składany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518300090 |
| Produktów na palecie | 240 szt. |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 231 mm |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 391 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].