ESP
Suszarka do grzybów, warzyw i owoców Esperanza DÉLICATESSE EKD003 (250W; kolor biały)
75,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Wysokość produktu | 240 mm |
Cechy
| Zmywalny | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba tac | 4 |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
Moc
| Moc | 250 W |
| Zasilanie | 230 V |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed czyszczeniem. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj urządzenie w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].