ADL
Suszarka do owoców i warzyw ADLER AD 6658
139,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba tac | 5 |
| Temperatura (min) | 35 °C |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał obudowy | Plastik |
Moc
| Moc | 230 W |
| Moc maksymalna | 550 W |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Waga produktu | 1,84 kg |
| Głębokość produktu | 250 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].