MPM
Suszarka spożywcza MPM MSG-12, 5 sit, elektroniczny wyświetlacz, 380W
248,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Temperatura (maks) | 75 °C |
| Timer | Tak |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Temperatura (min) | 35 °C |
| Licznik timera (minimalny) | 0,5 h |
| Licznik timera (maksymalny) | 36 h |
| Liczba rusztów | 5 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Moc | 380 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj urządzenie w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed czyszczeniem. |
Waga i rozmiary
| Wymiary sita | 31,5 x 29,5 cm |
| Wymiary produktu | 33 x 29,5 x 32 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].