CUD
Switch CUDY FS1006P 6-Port 10/100M PoE+ 60W
94,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 947,5 g |
| Szerokość opakowania | 249 mm |
| Głębokość opakowania | 207 mm |
Sieć
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Półdupleks | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 80 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
Konstrukcja
| Diody LED | Link |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | PoE |
| Diody LED | Działanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 65 W |
| Pobór mocy | 1 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Napięcie operacyjne | 52 V |
| Prąd wyjściowy | 1,25 A |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 568 g |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 118 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE)
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 4 |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 60 W |
| Power over Ethernet | 52 V |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 1 |
Cechy zarządzania
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzany w chmurze | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania. |
Przesyłanie danych
| Wielkość tabeli adresów | 1000 wejścia |
| Store-and-forward | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 0,448 MB |
Porty i interfejsy
| Złącze zasilania | Gniazdo wejściowe AC |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 6 |
| Ilość portów przyłączeniowych | 2 |
Wydajność
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Bez wiatraka | Tak |
Pozostałe funkcje
| Szerokość pasma | 1,2 Gbit/s |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
Szczegóły techniczne
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 16 szt. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].