CUD
Switch CUDY FS1010P 8-Port 10/100M PoE+ 120W 2xUplink
158,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy zarządzania
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Nie |
| Zarządzany w chmurze | Nie |
Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE)
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 120 W |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 8 |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 2 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 642 g |
| Głębokość produktu | 118 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
Sieć
| Pełny dupleks | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat3 |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Obsługiwane typy kabli | Cat4 |
| Półdupleks | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 249 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,02 kg |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Głębokość opakowania | 207 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Przesyłanie danych
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Prędkość przekazywania | 1,48 Mpps |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 1528 |
| Store-and-forward | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 0,25 MB |
Porty i interfejsy
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Złącze zasilania | Gniazdo wejściowe AC |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Ilość portów przyłączeniowych | 2 |
Moc
| Pobór mocy (max) | 120 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Pobór mocy | 2 W |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | 4 kV |
Konstrukcja
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Link |
| Diody LED | Działanie |
| Diody LED | PoE |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
Wydajność
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Bez wiatraka | Tak |
Szczegóły techniczne
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 16 szt. |
Pozostałe funkcje
| Szerokość pasma | 2 Gbit/s |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].