LAE
Szafa rack Lanberg WF01-6412-10S (12U; 635mm / 600mm / 450 mm; wisząca; Szklane; 19''; kolor szary)
599,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Model | Szafa wisząca rack |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Pojemność stelaża | 12U |
| Kolor produktu | Szary |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Dbaj o odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzewania sprzętu zamontowanego w szafie. |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z elementami szklanymi, mogą się stłuc i spowodować skaleczenia. |
| Ostrzeżenia | Przed przystąpieniem do instalacji upewnij się, że ściana jest w stanie utrzymać odpowiedni ciężar szafy. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 21 kg |
| Wysokość produktu | 640 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Głębokość przedziału instalacji | 50,4 cm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].