LAE
Szafa rack Lanberg WF01-6422-10B (22U; 1082mm / 600mm / 450 mm; wisząca; Otwierane; 19''; kolor czarny)
843,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Waga produktu | 31 kg |
| Wysokość produktu | 1085 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Głębokość montażu (max) | 35,5 cm |
Cechy
| Materiały | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Szafa wisząca |
| Pojemność stelaża | 22U |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło hartowane |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Tak |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
Dane opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie nakrętki | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed przystąpieniem do instalacji upewnij się, że ściana jest w stanie utrzymać odpowiedni ciężar szafy. |
| Ostrzeżenia | Dbaj o odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzewania sprzętu zamontowanego w szafie. |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z elementami szklanymi, mogą się stłuc i spowodować skaleczenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].