LAE
Szafa rack Lanberg WF01-6618-10B (18U; 901mm / 600mm / 600 mm; wisząca; Szklane; 19''; kolor czarny)
822,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Model | Szafa wisząca |
| Pojemność stelaża | 18U |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Waga i rozmiary
| Materiał frontów | Szyba hartowana |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria do mocowania, zestaw do uziemienia, zamek drzwi przednich, dwa zamki paneli bocznych, 10 śrub M6 |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 907 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 30 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed przystąpieniem do instalacji upewnij się, że ściana jest w stanie utrzymać odpowiedni ciężar szafy. |
| Ostrzeżenia | Dbaj o odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzewania sprzętu zamontowanego w szafie. |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z elementami szklanymi, mogą się stłuc i spowodować skaleczenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].