CMM
Szafka nocna NOVA 44x40x52 biały mat
915,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 2 |
Cechy
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Szafka nocna |
| Ilość szuflad | 1 |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Materiały | MDF |
| Materiał frontów | MDF |
| Materiał ramy | MDF |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Sposób otwierania drzwi | Do siebie |
| Kolor blatu | Biały |
| Kolor ramy | Biały |
| Materiał blatu | MDF |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Kolekcja | NOVA |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Materiał nóg (podstawy) | Tworzywo sztuczne |
| Styl | Nowoczesny |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Głębokość opakowania | 610 mm |
| Szerokość opakowania | 450 mm |
| Wysokość produktu | 520 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 33,5 kg |
| Grubość drzwi | 1,8 cm |
| Wysokość nóżek | 12 cm |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Zawartość zestawu | Szafka nocna x 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].