CMM
Szafka nocna REJA grafit połysk/ grafit połysk
913,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane logistyczne
| Ilość paczek | 1 |
Cechy
| Kolor nóżek | Czarny |
| Model | Stolik nocny |
| Materiał nóg (podstawy) | Plastik |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Kolekcja | REJA |
| Ilość szuflad | 1 |
| Materiały | MDF |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Dodatkowe informacje | Boki i blat górny: płyta MDF frezowana w połysku |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Połysk |
| Dodatkowe informacje | Fronty: płyta MDF frezowana w połysku |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Dodatkowe informacje | Wymiar frezowanej "kratki": 22,8 x 22,8 cm |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Dodatkowe informacje | Pozostałe elementy: płyta wiórowa laminowana |
| Dodatkowe informacje | Opcjonalne oświetlenie w formie taśmy klejonej, montowanej przy cokole |
| Dodatkowe informacje | Dostępne kolory podświetlenia: biały, niebieski |
| Dodatkowe informacje | Podana wysokość jest wysokością maksymalną z nóżkami. Dla wersji bez nóżek należy odjąć 5 cm. |
| Stopki | Tak |
| Dodatkowe informacje | Fronty lekko wystają ponad blat szafki |
| Dodatkowe informacje | Nóżki: czarne plastikowe lub cokół (możliwość wyboru w trakcie montażu) |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 575 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 38 kg |
| Szerokość opakowania | 520 mm |
| Szerokość produktu | 460 mm |
| Wysokość opakowania | 255 mm |
| Głębokość opakowania | 650 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że szafka jest odpowiednio przymocowana, aby zapobiec przechyleniu. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas montażu, aby uniknąć obrażeń. |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Szafka nocna x 2 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Nóżki x8 |
| Zawartość zestawu | Cokół x2 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].