TOH
Szafka RTV 120x40xH36 antracyt/artisan
307,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 1200 mm |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm |
| Wysokość produktu | 360 mm |
Cechy
| Kolor blatu | Antracyt |
| Szuflady | Nie |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Półki | Tak |
| Ilość półek | 2 |
| Kolor ramy | Antracyt |
| Ilość drzwi | 2 |
| Materiał frontów | Płyta wiórowa |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Kolekcja | MALWA |
| Dodatkowe informacje | Obrzeża – wykończone tworzywem ABS (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną) |
| Dodatkowe informacje | Powierzchnię mebla czyścić przy pomocy miękkiej szmatki. Unikać stosowania silnie działających środków chemicznych |
| Dodatkowe informacje | Płyta wiórowa laminowana wyróżnia się odpornością na naprężenia mechaniczne i ekstremalne temperatury |
| Kolor drzwiczek | Dąb artisan |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Szafka RTV x 1 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].