CMM
Szafka RTV 4D MOUNTAIN 204x40x55 czarny + złoty
1 242,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Ostrzeganie | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
Cechy
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Tworzywo stóp | Metal |
| Ilość półek | 4 |
| Styl | Nowoczesny |
| Dostępne opcje | Oświetlenie opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Kolor nóżek | Czarny/Złoty |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Tworzywo półki | Płyta wiórowa |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Materiał wykończenia półki | Laminat |
| Koła transportowe | Nie |
| Rodzaj otwarcia | System PUSH TO OPEN |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Kolekcja | MOUNTAIN |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Kolor drzwiczek | Złoty |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Ilość drzwi | 4 |
| Rodzaj wykończenia | Matowy |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Półki | Tak |
| Szuflady | Nie |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Kolor innych elementów | Czarny |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Kolor ramy | Czarny |
| Kolor blatu | Czarny |
| Kolor półki | Czarny |
Dane opakowania
| Liczba opakowań | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 98 mm |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Głębokość opakowania | 2080 mm |
| Szerokość opakowania | 440 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 44,5 kg |
Waga i rozmiary
| Wysokość nóżek | 18 cm |
| Szerokość produktu | 2040 mm |
| Grubość drzwi | 1,6 cm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Wysokość produktu | 550 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].