CMM
Szafka RTV 4D OVO 180x38xH53 dąb/beton
933,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Ilość drzwi | 4 |
| Podświetlenie | Opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Kolor ramy | Dąb |
| Kolor drzwiczek | Dąb |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Materiał nóg (podstawy) | Plastik |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor drzwiczek | Beton |
| Kolekcja | OVO |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Półki | Tak |
| Szuflady | Nie |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Kolor innych elementów | Czarny |
| Materiał wykończenia półki | Laminat |
| Kolor półki | Dąb |
| Tworzywo półki | Płyta wiórowa |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Rodzaj wykończenia | Matowy |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 530 mm |
| Szerokość produktu | 1800 mm |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Wysokość nóżek | 12 cm |
| Grubość drzwi | 1,6 cm |
Dane opakowania
| Liczba opakowań | 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].