CMM
Szafka RTV ABETO na czarnym stelażu ze stali 150x42x60 grafit/grafit połysk
1 274,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Grubość ramy | 16 mm |
| Szerokość produktu | 1500 mm |
| Głębokość produktu | 420 mm |
| Wysokość produktu | 600 mm |
| Grubość drzwi | 1,6 cm |
Cechy
| Koła transportowe | Nie |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Materiał nóg (podstawy) | Stal |
| Kolekcja | ABETO |
| Materiał frontów | MDF |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Ilość półek | 3 |
| Lustro | Nie |
| Półki | Tak |
| Szuflady | Nie |
| Kolor ramy | Grafitowy |
| Kolor drzwiczek | Grafitowy |
| Kolor wewnęrzny | Grafitowy |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Rodzaj powierzchni | Powierzchnia teksturowana |
| Ilość drzwi | 2 |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Sposób otwierania drzwi | Do siebie |
| Kolor blatu | Grafitowy |
| Dodatkowe informacje | Oświetlenie jest opcjonalne i wymaga oddzielnego zakupu |
| Typ wykończenia frontów | Połysk |
| Kolor półki | Grafitowy |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Stelaż | Stal DC01 (20 x 144 x 40 cm) |
| Dodatkowe informacje | Wewnątrz szafek po jednej półce |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Posiada możliwość zmiany frontów, tak aby przysłonięte były dowolne przestrzenie |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Szafka RTV x 1 |
| Zawartość zestawu | Stelaż x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].