CMM
Szafka RTV ABI 4D 200x38x62 kaszmir mat
1 269,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Grubość ramy | 16 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 620 mm |
| Wysokość nóżek | 20 cm |
| Grubość drzwi | 1,8 cm |
| Szerokość produktu | 2000 mm |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Zawartość zestawu | Szafka RTV x 1 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
Cechy
| Półki | Nie |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Kolor ramy | Kaszmirowy |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Lustro | Nie |
| Ilość drzwi | 4 |
| Rodzaj powierzchni | Powierzchnia teksturowana |
| Kolor wewnęrzny | Kaszmirowy |
| Kolor drzwiczek | Kaszmirowy |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Szuflady | Nie |
| Podświetlenie | Opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Sposób otwierania drzwi | Do siebie |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Styl | Nowoczesny |
| Koła transportowe | Nie |
| Kolor blatu | Kaszmirowy |
| Kolekcja | ABI |
| Materiał nóg (podstawy) | Metal |
| Materiał wykończenia półki | Laminat |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Materiał wykończenia blatu | Laminat |
| Materiał frontów | MDF |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
Dane opakowania
| Wymiary pierwszej paczki | 198,5 x 42,5 x 11 cm |
| Waga pierwszej paczki | 45 kg |
| Ilość paczek | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].