CMM
Szafka RTV ALMERA 180,5x42x52,5 orzech/kaszmir + kominek czarny
1 868,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Ostrzeganie | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi.Unikać kontaktu z wodą i wilgocią.Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
Cechy
| Kolor nóżek | Czarny |
| Koła transportowe | Nie |
| Kolor drzwiczek | Kaszmirowy |
| Materiał uchwytu | Metal |
| Kolor półki | Orzech |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Kolor blatu | Orzech |
| Rodzaj wykończenia | Matowy |
| Kolor ramy | Orzech |
| Ilość drzwi | 2 |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Półki | Nie |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Szuflady | Nie |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Materiał nóg (podstawy) | Metal |
| Tworzywo półki | Płyta wiórowa |
| Materiał wykończenia półki | Laminat |
| Uchwyty | Tak |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Rodzaj powierzchni | Powierzchnia teksturowana |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Kolekcja | ALMERA |
| Styl | Nowoczesny |
| Dostępne opcje | Oświetlenie opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Waga wraz z opakowaniem | 31,5 kg |
| Głębokość opakowania | 1935 mm |
| Szerokość opakowania | 455 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Liczba opakowań | 1 |
| Instrukcja montażu | Tak |
Pozostałe funkcje
| Elektryczny kominek | Tak |
| Funkcja grzewcza | 16 - 28℃ |
| Kolory płomieni | Czerwony, niebieski, fioletowy/różowy |
| Zasilanie | 220-240V~ 50Hz |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 525 mm |
| Głębokość produktu | 420 mm |
| Szerokość produktu | 1805 mm |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Grubość drzwi | 1,6 cm |
| Wysokość nóg | 15 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].