CMM
Szafka RTV CORTINA 180x40x60 czarny + kominek czarny
1 773,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Ostrzeganie | Unikaj kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom. Podczas montażu zachowaj ostrożność, aby uniknąć obrażeń. Upewnij się, że obudowa jest prawidłowo zamocowana, aby zapobiec jej przewróceniu. |
Cechy
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Typ wykończenia innych części | Matowy |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Kolor innych elementów | Czarny |
| Szuflady | Nie |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Półki | Nie |
| Materiał innych elementów | Metal |
| Kolor nóg | Czarny |
| Kolor blatu | Czarny |
| Rodzaj otwarcia | System PUSH TO OPEN |
| Styl | Nowoczesny |
| Ilość drzwi | 2 |
| Rodzaj powierzchni | Powierzchnia teksturowana |
| Koła transportowe | Nie |
| Materiał nóg (podstawy) | Metal |
| Kolekcja | CORTINA |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Uchwyty | Nie |
| Kolor ramy | Czarny |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Dostępne opcje | Oświetlenie opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
Waga i rozmiary
| Grubość drzwi | 1,8 cm |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 1800 mm |
| Wysokość produktu | 600 mm |
| Wysokość nóg | 20 cm |
Dane opakowania
| Instrukcja montażu | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Karton |
Pozostałe funkcje
| Moc znamionowa | 1400-1600 W |
| Zasilanie | 220-240V~ 50Hz |
| Funkcja grzewcza | 16 - 28℃ |
| Elektryczny kominek | Tak |
| Kolory płomieni | Czerwony, niebieski, fioletowy/różowy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].