CMM
Szafka RTV EF TRESSE 180x40x54,5 kaszmir mat
1 021,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Grubość ramy | 16 mm |
| Wysokość produktu | 545 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 1800 mm |
| Grubość drzwi | 1,6 cm |
| Wysokość nóżek | 15 cm |
Cechy
| Kolor drzwiczek | Kaszmirowy |
| Kolor ramy | Kaszmirowy |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor nóg | Kaszmirowy |
| Szuflady | Nie |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Materiał nóg (podstawy) | Metal |
| Kolekcja | TRESSE |
| Uchwyty | Nie |
| Ilość drzwi | 3 |
| Półki | Tak |
| Kolor blatu | Kaszmirowy |
| Ilość półek | 1 |
| Materiał frontów | MDF |
| Koła transportowe | Nie |
| Rodzaj otwarcia | System PUSH TO OPEN |
| Podświetlenie | Opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Rodzaj wykończenia | Matowy |
| Tworzywo półki | Płyta wiórowa |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Kolor półki | Kaszmirowy |
| Materiał wykończenia półki | Laminat |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
Dane opakowania
| Liczba opakowań | 1 |
| Głębokość opakowania | 2010 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 490 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 41,7 kg |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Szafka RTV x 1 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].