CMM
Szafka RTV EVORA 200 wenge/biały połysk
866,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Kolor nóżek | Srebrny |
| Ilość drzwi | 2 |
| Kolekcja | EVORA |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolor uchwytu | Srebrny |
| Kolor blatu | Przezroczysty |
| Typ drzwiczek | Drzwi na zawiasach |
| Kolor ramy | Wenge |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Stopki | Tak |
| Półki | Nie |
| Szuflady | Tak |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Styl | Nowoczesny |
| Ilość szuflad | 2 |
| Typ wykończenia frontów | Połysk |
| Materiał blatu | Szkło |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Dodatkowe informacje | Płyta wiórowa laminowana wyróżnia się odpornością na naprężenia mechaniczne i ekstremalne temperatury |
| Dodatkowe informacje | Opcjonalne oświetlenie LED półek (za dopłatą) |
| Dodatkowe informacje | Dwa fronty otwierane do dołu |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Dostępne kolory podświetlenia: biały zimny, czerwony, niebieski, zielony |
Dane logistyczne
| Wymiary pierwszej paczki | 200 x 41 x 9 cm |
| Wymiary drugiej paczki | 55 x 40 x 7,5 cm |
| Waga pierwszej paczki | 43 kg |
| Waga drugiej paczki | 7,5 kg |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 1940 mm |
| Wysokość produktu | 480 mm |
| Głębokość produktu | 390 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 50,5 kg |
| Liczba opakowań | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].