CMM
Szafka RTV FARO 200x42x52 czarny mat + dąb craft
1 292,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Koła transportowe | Nie |
| Ilość drzwi | 4 |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał wykończenia półki | Laminat |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Podświetlenie | Opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zmiany miejsca frontów |
| Materiał frontów | MDF |
| Kolor ramy | Czarny |
| Kolor wewnęrzny | Czarny |
| Rodzaj powierzchni | Gładka powierzchnia |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Kolor blatu | Czarny |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Sposób otwierania drzwi | Do siebie |
| Ilość półek | 4 |
| Materiał nóg (podstawy) | Tworzywo sztuczne |
| Kolekcja | FARO |
| Materiał wykończenia frontów | Folia |
| Lustro | Nie |
| Półki | Tak |
| Szuflady | Nie |
| Materiał wykończenia blatu | Laminat |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Kolor drzwiczek | Czarny, Dąb craft |
Dane opakowania
| Ilość paczek | 3 |
| Wymiary pierwszej paczki | 210 x 46 x 5 cm |
| Waga drugiej paczki | 18,5 kg |
| Waga trzeciej paczki | 10,6 kg |
| Wymiary drugiej paczki | 58 x 46,5 x 16 cm |
| Waga pierwszej paczki | 20,8 kg |
| Wymiary trzeciej paczki | 55 x 46,5 x 7,5 cm |
Waga i rozmiary
| Grubość ramy | 16 mm |
| Szerokość produktu | 2000 mm |
| Wysokość produktu | 520 mm |
| Grubość drzwi | 1,6 cm |
| Głębokość produktu | 420 mm |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Szafka RTV x 1 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].