CMM
Szafka RTV GRANERO+kominek 200x56,7x35 old wood
2 100,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Szafka RTV x 1 |
| Zawartość zestawu | Kominek x1 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
Cechy
| Podświetlenie | Opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Półki | Tak |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Materiał wykończenia | Laminat |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Kolor wewnęrzny | Drewno |
| Szuflady | Nie |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Rodzaj powierzchni | Gładka |
| Kolor ramy | Drewno |
| Kolekcja | GRANERO |
| Kolor blatu | Drewno |
| Sposób otwierania drzwi | Przesuwne |
| Kolor półki | Drewno |
| Ilość półek | 2 |
| Tworzywo półki | Płyta wiórowa |
| Materiał frontów | MDF |
| Styl | Nowoczesny |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Wyposażony w kominek elektryczny |
| Lustro | Nie |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Ilość drzwi | 2 |
| Koła transportowe | Nie |
| Kolor drzwiczek | Drewno |
| Dodatkowe informacje | Kolory płomieni: czerwony, niebieski, fioletowy/różowy |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Dodatkowe informacje | Funkcja grzewcza: 16-28 ℃ |
| Dodatkowe informacje | System przesuwny LOFT LAGUNA |
Moc
| Moc znamionowa | 1400-1600 W |
| Zasilanie | 220 - 240 V, 50 Hz |
Waga i rozmiary
| Grubość drzwi | 1,6 cm |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Ilość paczek | 3 |
| Waga drugiej paczki | 15 kg |
| Szerokość produktu | 2000 mm |
| Wymiary pierwszej paczki | 204,5 x 41 x 7 cm |
| Waga pierwszej paczki | 33 kg |
| Wymiary drugiej paczki | 63,5 x 39,5 x 10 cm |
| Wymiary trzeciej paczki | 87,5 x 42,5 x 18,5 cm |
| Wysokość produktu | 567 mm |
| Waga trzeciej paczki | 12 kg |
| Głębokość produktu | 350 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].