CMM
Szafka RTV INSERTO 3D1W 190x40x61,5 kaszmir + LED
1 190,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Ostrzeganie | Unikaj kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom. Podczas montażu zachowaj ostrożność, aby uniknąć obrażeń. Upewnij się, że obudowa jest prawidłowo zamocowana, aby zapobiec jej przewróceniu. |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 620 mm |
| Szerokość produktu | 1900 mm |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Grubość drzwi | 1,6 cm |
| Wysokość nóg | 20 cm |
Cechy
| Rodzaj oświetlenia | LED |
| Półki | Tak |
| Oświetlenie | Tak |
| Uchwyty | Nie |
| Kolor drzwiczek | Kaszmirowy |
| Ilość drzwi | 3 |
| Koła transportowe | Nie |
| Kolor drzwiczek | Dąb Wotan |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Rodzaj powierzchni | Powierzchnia teksturowana |
| Kolor ramy | Kaszmirowy |
| Kolor blatu | Kaszmirowy |
| Styl | Nowoczesny |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Kolekcja | INSERTO |
| Rodzaj otwarcia | System PUSH TO OPEN |
| Materiał nóg (podstawy) | Metal |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Szuflady | Nie |
| Ilość półek | 1 |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Typ wykończenia innych części | Matowy |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
Dane opakowania
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Instrukcja montażu | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].