CMM
Szafka RTV LIFE 300/42/35 biały/ szary połysk
498,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Kolor drzwiczek | Szary |
| Kolekcja | LIFE |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Typ uchwytu | System PUSH-CLICK |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Kolor blatu | Biały |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Ilość drzwi | 1 |
| Półki | Nie |
| Szuflady | Nie |
| Dodatkowe informacje | Dwa fronty pełne w wysokim połysku |
| Kolor ramy | Biały |
| Typ drzwiczek | Drzwi na zawiasach |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Wewnątrz jedna komora |
| Dodatkowe informacje | Płyta wiórowa laminowana wyróżnia się odpornością na naprężenia mechaniczne i ekstremalne temperatury |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację zestawu. |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Typ wykończenia frontów | Połysk |
| Dodatkowe informacje | Jeden front otwierany do dołu |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Wymiary podestu | 180 x 8 x 42 cm |
| Szerokość produktu | 3000 mm |
| Głębokość produktu | 420 mm |
| Wymiary szafki RTV | 120 x 35 x 42 cm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 40 kg |
| Liczba opakowań | 2 |
Dane logistyczne
| Wymiary drugiej paczki | 187 x 45 x 4 cm |
| Waga drugiej paczki | 17 kg |
| Waga pierwszej paczki | 23 kg |
| Wymiary pierwszej paczki | 127 x 45 x 7,5 cm |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Podest niski x 1 |
| Zawartość zestawu | Szafka RTV wysoka x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].