CMM
Szafka RTV MARMO 2D1S1K 195x40xH47,5 biały mat/marmur biały
793,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 1950 mm |
| Wysokość produktu | 475 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Grubość drzwi | 1,6 cm |
| Wysokość nóżek | 12 cm |
Cechy
| Kolor ramy | Biały |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Ilość drzwi | 2 |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Podświetlenie | Opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Materiał frontów | Płyta wiórowa |
| Ilość półek | 1 |
| Lustro | Nie |
| Koła transportowe | Nie |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Materiał nóg (podstawy) | Tworzywo sztuczne |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Rodzaj powierzchni | Gładka |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Kolor wewnęrzny | Biały |
| Ilość szuflad | 1 |
| Wzór | Marmur |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Półki | Tak |
| Szuflady | Tak |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Sposób otwierania drzwi | W dół |
| Kolor blatu | Biały |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | MARMO |
| Materiał wykończenia półki | Laminat |
| Materiał wykończenia blatu | Laminat |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
Dane opakowania
| Ilość paczek | 1 |
| Wymiary pierwszej paczki | 212 x 45 x 10,5 cm |
| Waga pierwszej paczki | 38 kg |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Zawartość zestawu | Szafka RTV x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].