CMM
Szafka RTV NORD II 170cm dąb wotan/antracyt
717,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Wysokość nóżek | 12 cm |
| Wysokość produktu | 480 mm |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm |
| Szerokość produktu | 1700 mm |
Cechy
| Ilość drzwi | 2 |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Szuflady | Nie |
| Kolor innych elementów | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Półki | Tak |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Ilość półek | 1 |
| Dodatkowe informacje | Klapy przestają na środkową wnękę |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor produktu | Dębowy |
| Kolor drzwiczek | Dąb Wotan |
| Kolekcja | NORD II |
| Tworzywo półki | Płyta wiórowa |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Kolor listwy | Antracyt |
| Materiał frontów | Płyta wiórowa |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Szafka RTV x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].