CMM
Szafka RTV NOVA 186x40x48 czarny mat
1 131,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Ilość drzwi | 3 |
| Kolor blatu | Czarny |
| Materiał blatu | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Kolor ramy | Czarny |
| Półki | Nie |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Materiał ramy | Płyta mdf (MDF) |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Szuflady | Nie |
| Materiał frontów | MDF |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | NOVA |
| Materiał nóg (podstawy) | Tworzywo sztuczne |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 2100 mm |
| Szerokość opakowania | 445 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 41 kg |
| Liczba opakowań | 1 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 480 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 1860 mm |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Szafka RTV x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].