CMM
Szafka RTV POLO 180x33x39 biały + kominek czarny
1 576,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor ramy | Biały |
| Kolor blatu | Biały |
| Materiał nóg (podstawy) | Plastik |
| Kolekcja | POLO |
| Kolor wewnęrzny | Biały |
| Styl | Nowoczesny |
| Koła transportowe | Nie |
| Ilość półek | 2 |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Lustro | Nie |
| Podświetlenie | Opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Półki | Tak |
| Materiał wykończenia | Laminat |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Szuflady | Nie |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Tworzywo półki | Płyta wiórowa |
| Kolor półki | Biały |
| Wysokość nóżek | 2 cm |
| Dodatkowe informacje | Kolory płomieni: czerwony, niebieski, fioletowy/różowy |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Wyposażony w kominek elektryczny |
| Dodatkowe informacje | Funkcja grzewcza: 16-28 ℃ |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 1800 mm |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Ilość paczek | 2 |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Wysokość produktu | 390 mm |
| Waga pierwszej paczki | 23,5 kg |
| Wymiary drugiej paczki | 87,5 x 42,5 x 18,5 cm |
| Waga drugiej paczki | 12 kg |
| Wymiary pierwszej paczki | 185,5 x 36 x 7,5 cm |
Moc
| Moc znamionowa | 1400-1600 W |
| Zasilanie | 220 - 240 V, 50 Hz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Szafka RTV x 1 |
| Zawartość zestawu | Kominek x1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].