CMM
Szafka RTV QIU 200 MDF biały połysk/ biały połysk
1 483,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Ilość półek | 4 |
| Ilość drzwi | 2 |
| Styl | Nowoczesny |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Połysk |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Uchwyty | Nie |
| Półki | Tak |
| Materiał ramy | Płyta mdf (MDF) |
| Kolor blatu | Biały |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Materiał półek | Szkło i płyta wiórowa |
| Materiał blatu | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Kolekcja | QIU |
| Kolor ramy | Biały |
| Szuflady | Nie |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Dodatkowe informacje | Boki i fronty z widocznymi frezowaniami |
| Dodatkowe informacje | Wewnątrz szafek po jednej półce |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Blat bez frezowania wysoki połysk |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Dodatkowe informacje | Opcjonalne oświetlenie LED półek (za dopłatą) |
| Dodatkowe informacje | Fronty otwierane do boku |
| Dodatkowe informacje | Front nachodzi ok.3 mm na przegrodę środkową |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm |
Dane opakowania
| Liczba opakowań | 2 |
| Waga wraz z opakowaniem | 66,1 kg |
| Wymiary pierwszej paczki | 208 x 46 x 11 cm |
| Waga pierwszej paczki | 36,1 kg |
| Wymiary drugiej paczki | 77 x 51 x 19 cm |
| Waga drugiej paczki | 30 kg |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Szafka RTV x 1 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 420 mm |
| Wysokość produktu | 570 mm |
| Szerokość produktu | 2000 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].