CMM
Szafka RTV ROVA z kominkiem elektrycznym 190x37x48 czarny/czarny połysk
1 876,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Ilość paczek | 2 |
| Wymiary drugiej paczki | 87,5 x 42,5 x 18,5 cm |
| Wymiary pierwszej paczki | 202 x 43 x 12 cm |
| Waga drugiej paczki | 12 kg |
| Waga pierwszej paczki | 42 kg |
Cechy
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj powierzchni | Gładka |
| Materiał frontów | MDF |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Ilość drzwi | 2 |
| Koła transportowe | Nie |
| Typ wykończenia frontów | Połysk |
| Uchwyty | Tak |
| Podświetlenie | Opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Kolor wewnęrzny | Czarny |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Szuflady | Nie |
| Sposób otwierania drzwi | W dół |
| Kolor blatu | Przezroczysty |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Kolekcja | ROVA |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Wyposażony w kominek elektryczny |
| Lustro | Nie |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Kolor ramy | Czarny |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Materiał blatu | Szkło |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Dodatkowe informacje | Kolory płomieni: czerwony, niebieski, fioletowy/różowy |
| Dodatkowe informacje | Funkcja grzewcza: 16-28 ℃ |
Moc
| Moc znamionowa | 1400-1600 W |
| Zasilanie | 220 - 240 V, 50 Hz |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 1900 mm |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Wysokość produktu | 480 mm |
| Grubość drzwi | 1,6 cm |
| Grubość blatu | 8 mm |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Kominek x1 |
| Zawartość zestawu | Szafka RTV x 1 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].