CMM
Szafka RTV SIGMA1 180 sonoma/czarny połysk
534,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Ilość drzwi | 2 |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Materiał ramy | Płyta mdf (MDF), Płyta wiórowa |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Dodatkowe informacje | Cokół: płyta wiórowa laminowana matowa |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Błyszczący/matowy |
| Dodatkowe informacje | Wszystkie krawędzie widoczne od frontu oklejone obrzeżem PCV w wysokim połysku |
| Styl | Nowoczesny |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Kolor ramy | Dąb sonoma, Czarny |
| Uchwyty | Nie |
| Kolor drzwiczek | Dąb sonoma, Czarny |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Materiał frontów | Płyta mdf (MDF), płyta wiórowa |
| Dodatkowe informacje | Fronty otwierane do dołu |
| Dodatkowe informacje | Dwie komory otwarte |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Wysokość szafki bez cokołu wynosi 35 cm |
| Dodatkowe informacje | Szafkę można postawić na dołączonym cokole lub zawiesić na ścianie |
| Kolekcja | SIGMA |
| Półki | Nie |
| Szuflady | Nie |
| Typ uchwytu | System PUSH-CLICK |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Szafka RTV x 1 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Cokół x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
Dane opakowania
| Liczba opakowań | 2 |
| Waga drugiej paczki | 11,5 kg |
| Wymiary drugiej paczki | 103 x 40 x 5,5 cm |
| Waga pierwszej paczki | 33,5 kg |
| Wymiary pierwszej paczki | 176,5 x 50 x 10 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 45 kg |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 430 mm |
| Szerokość produktu | 1800 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].