CMM
Szafka RTV SLIDE 200 cała w białym połysku
933,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 2000 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
Cechy
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Kolor ramy | Biały |
| Materiał blatu | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Szuflady | Nie |
| Typ wykończenia frontów | Połysk |
| Materiał ramy | Płyta mdf (MDF), Płyta wiórowa |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Kolekcja | SLIDE |
| Typ wykończenia ramy | Połysk |
| Półki | Nie |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Kolor blatu | Biały |
| Ilość drzwi | 2 |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Połysk |
Dane opakowania
| Waga pierwszej paczki | 40 kg |
| Wymiary pierwszej paczki | 206 x 43,5 x 11,5 cm |
| Liczba opakowań | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 40 kg |
Ergonomia
| Koła transportowe | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].