CMM
Szafka RTV SLIDE 200K 200x40xH37 cała w czarnym połysku
865,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 2000 mm |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Grubość drzwi | 1,6 cm |
Cechy
| Kolor blatu | Czarny |
| Sposób otwierania drzwi | W dół |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Koła transportowe | Nie |
| Podświetlenie | Opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Ilość półek | 1 |
| Materiał frontów | MDF |
| Styl | Nowoczesny |
| Ilość drzwi | 2 |
| Typ wykończenia ramy | Połysk |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Połysk |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ uchwytu | System PUSH-CLICK |
| Kolekcja | SLIDE |
| Kolor wewnęrzny | Czarny |
| Typ wykończenia frontów | Połysk |
| Rodzaj powierzchni | Gładka |
| Szuflady | Nie |
| Półki | Tak |
| Lustro | Nie |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Materiał wykończenia blatu | Laminat |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
Dane opakowania
| Ilość paczek | 1 |
| Waga pierwszej paczki | 40 kg |
| Wymiary pierwszej paczki | 211 x 43 x 8,5 cm |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Szafka RTV x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].