CMM
Szafka RTV SOHO 140 szary/ biały połysk
430,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Półki | Tak |
| Dodatkowe informacje | Fronty otwierane do dołu |
| Ilość półek | 1 |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Dodatkowe informacje | Płyta wiórowa laminowana wyróżnia się odpornością na naprężenia mechaniczne i ekstremalne temperatury |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Kolor ramy | Szary |
| Kolor półki | Szary |
| Typ wykończenia frontów | Połysk |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Stopki | Tak |
| Kolor blatu | Szary |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolekcja | SOHO |
| Rodzaj wykończenia | Matowy |
| Szuflady | Nie |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Ilość drzwi | 2 |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Materiał wykończenia półki | Laminat |
| Tworzywo półki | Płyta wiórowa |
| Kolor uchwytu | Srebrny |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 1400 mm |
Dane opakowania
| Liczba opakowań | 1 |
| Szerokość opakowania | 435 mm |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 26 kg |
| Głębokość opakowania | 1450 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].