CMM
Szafka RTV TEXAS 50/134/40 biały/biały połysk
412,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ wykończenia frontów | Połysk |
| Maksymalne obciążenie | 2 kg (półka szklana), 22 kg (na całej powierzchni blatu) |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Materiał wykończenia frontów | Folia |
| Tworzywo półki | Szkło hartowane |
| Dodatkowe informacje | Dostępne kolory podświetlenia: biały zimny, czerwony, niebieski, zielony |
| Dodatkowe informacje | Dwie wnęki otwarte |
| Dodatkowe informacje | Akcesoria tzw. ślizgacze w zestawie |
| Dodatkowe informacje | Listwy od frontu przymocowane na stałe |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Opcjonalne oświetlenie LED półek (za dopłatą) |
| Kolor blatu | Biały |
| Ilość półek | 2 |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| nogi | Nie |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Grubość szkła | 4 mm |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Kolekcja | TEXAS |
| Kolor ramy | Biały |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Półki | Tak |
| Szuflady | Nie |
| Uchwyty | Nie |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Szafka RTV x 1 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 1340 mm |
| Wysokość produktu | 405 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 27 kg |
| Wysokość opakowania | 105 mm |
| Szerokość opakowania | 1540 mm |
| Głębokość opakowania | 495 mm |
| Liczba opakowań | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].