CMM
Szafka RTV TORO 158 szary/ szary połysk
616,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
Cechy
| Ilość drzwi | 1 |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Kolor drzwiczek | Szary |
| Zawias drzwiczek | Rozwórka nożycowa |
| Kolor ramy | Szary |
| Półki | Tak |
| Styl | Nowoczesny |
| Szuflady | Nie |
| Ilość półek | 2 |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Typ wykończenia frontów | Połysk |
| Kolor blatu | Szary |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Materiał wykończenia frontów | Folia |
| Kolekcja | TORO |
| Grubość płyty meblowej | 16 mm |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Dodatkowe informacje | Front wypuszczony do góry (bez push open) otwierany na dół |
| Dodatkowe informacje | Korpus (blat, boki): płyta wiórowa laminowana matowa 16 mm |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Dodatkowe informacje | Płyta wiórowa laminowana wyróżnia się odpornością na naprężenia mechaniczne i ekstremalne temperatury |
| Dodatkowe informacje | Front i listwa: płyta MDF foliowana na wysoki połysk 16 mm |
| Tworzywo półki | Szkło |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Dodatkowe informacje | Opcjonalne oświetlenie LED półek (za dopłatą) |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Dodatkowe informacje | Dostępne kolory podświetlenia: biały zimny, czerwony, niebieski, zielony |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 410 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 1580 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 410 mm |
| Liczba opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 31 kg |
| Szerokość opakowania | 1790 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].