CMM
Szafka RTV TULA 183x35x37 czarny mat + czarny kominek
1 871,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Materiał wykończenia półki | Laminat |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Materiał wykończenia frontów | Folia |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Dodatkowe informacje | Kolory płomieni: czerwony, niebieski, fioletowy/różowy |
| Rodzaj wykończenia | Matowy |
| Dodatkowe informacje | Funkcja grzewcza: 16-28 ℃ |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Kolekcja | TULA |
| Półki | Tak |
| Podświetlenie | Opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Szuflady | Nie |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Ilość półek | 2 |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Tworzywo półki | Płyta wiórowa |
| Kolor półki | Czarny |
| Kolor blatu | Czarny |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Ilość drzwi | 2 |
| Kolor innych elementów | Czarny |
| Uchwyty | Nie |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Kominek x1 |
| Zawartość zestawu | Szafka RTV x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja obsługi x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
Moc
| Moc znamionowa | 1400-1600 W |
| Zasilanie | 220 - 240 V, 50 Hz |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Szerokość produktu | 1830 mm |
| Wysokość produktu | 370 mm |
Dane opakowania
| Liczba opakowań | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].