CMM
Szafka RTV VERA 190x40x50 biały mat
1 128,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Ostrzeganie | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
Cechy
| Rodzaj otwarcia | System PUSH TO OPEN |
| Półki | Nie |
| Materiał nóg (podstawy) | Metal |
| Szuflady | Nie |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Rodzaj powierzchni | Powierzchnia teksturowana |
| Dostępne opcje | Oświetlenie opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Kolor blatu | Biały |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Koła transportowe | Nie |
| Kolor ramy | Biały |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolekcja | FELLINI |
| Uchwyty | Nie |
| Ilość drzwi | 4 |
Dane opakowania
| Instrukcja montażu | Tak |
| Liczba opakowań | 1 |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 35,5 kg |
| Szerokość opakowania | 455 mm |
| Głębokość opakowania | 2235 mm |
Waga i rozmiary
| Grubość drzwi | 1,8 cm |
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 1900 mm |
| Wysokość nóg | 20 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].