CMM
Szafka RTV VIGO NEW '140' 30/140/40 szary/biały poł
443,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Styl | Nowoczesny |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Kolor ramy | Szary |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Dodatkowe informacje | Opcjonalne oświetlenie LED półek (za dopłatą) |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Półki | Tak |
| Typ wykończenia frontów | Połysk |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Zarządzanie okablowaniem | Nie |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Ilość półek | 2 |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Kolor blatu | Szary |
| Kolekcja | VIGO |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Płyta wiórowa laminowana wyróżnia się odpornością na naprężenia mechaniczne i ekstremalne temperatury |
| Szuflady | Nie |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Ilość drzwi | 2 |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
Dane opakowania
| Liczba opakowań | 1 |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 1460 mm |
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 23 kg |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 1400 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
Dane logistyczne
| Ilość paczek | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].