CMM
Szafka RTV VIGO SLANT '90' 30/90/40 czarny/czar.poł
369,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
Cechy
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Ilość drzwi | 1 |
| Kolor ramy | Czarny |
| Kolekcja | VIGO |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wewnątrz jedna komora |
| Półki | Nie |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Dodatkowe informacje | Ze względu na skos frontu, głębokość szafki VIGO SLANT 90 zmienia się od 32 do 40 cm |
| Szuflady | Nie |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Kolor blatu | Czarny |
| Typ wykończenia frontów | Połysk |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
Dane opakowania
| Liczba opakowań | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].