CMM
Szafka RTV VIVA 180 biały/ biały połysk+ czarny
552,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 1800 mm |
Cechy
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Szuflady | Tak |
| Kolor innych elementów | Czarny |
| Półki | Nie |
| Materiał wykończenia innych części | Laminat |
| Typ uchwytu | System PUSH-CLICK |
| Kolor blatu | Biały |
| Kolekcja | VIVA |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Dodatkowe informacje | W zależności od sposobu montażu szafki wysokość może wynieść 35 cm (w wersji wiszącej) lub 37,5 cm (w wersji stojącej) |
| Kolor ramy | Biały |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Ilość szuflad | 1 |
| Typ wykończenia frontów | Połysk |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Listwa (wstawka) otwierana do góry |
| Dodatkowe informacje | Szafka stojąca lub podwieszana |
| Dodatkowe informacje | Front szuflady w wysokim połysku |
| Dodatkowe informacje | Płyta wiórowa laminowana wyróżnia się odpornością na naprężenia mechaniczne i ekstremalne temperatury |
| Materiał innych elementów | Płyta wiórowa |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Dodatkowe informacje | Opcjonalne oświetlenie LED półek (za dopłatą) |
| Dodatkowe informacje | Fronty otwierane do boku |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Dodatkowe informacje | Wnętrze komory matowe |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Ilość drzwi | 2 |
| Styl | Nowoczesny |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Dodatkowe informacje | Dostępne kolory podświetlenia: biały zimny, czerwony, niebieski, zielony |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
Dane opakowania
| Liczba opakowań | 3 |
| Waga wraz z opakowaniem | 44 kg |
Dane logistyczne
| Waga drugiej paczki | 6 kg |
| Waga trzeciej paczki | 10 kg |
| Wymiary drugiej paczki | 97,5 x 39 x 4 cm |
| Waga pierwszej paczki | 28 kg |
| Wymiary trzeciej paczki | 97 x 45 x 5,5 cm |
| Wymiary pierwszej paczki | 187 x 45 x 7 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].