CMM
Szafka RTV VOLARE 200x39x49 czarny/orzech + kominek
2 238,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Styl | Nowoczesny |
| Szuflady | Nie |
| Kolor drzwiczek | Orzech włoski |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Kolekcja | VOLARE |
| Półki | Nie |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Ilość nóg | 6 |
| Kolor blatu | Czarny |
| Kolor ramy | Czarny |
| Ilość drzwi | 2 |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
Materiał
| Materiał nóg (podstawy) | Plastik |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Materiał frontów | Płyta mdf (MDF), płyta wiórowa |
Szczegóły techniczne
| Elektryczny kominek | Tak |
| Uchwyty | Nie |
| Moc znamionowa | 1400-1600 W |
| Zasilanie | 220-240V~ 50Hz |
| Rodzaj otwarcia | System PUSH TO OPEN |
| Kolory płomieni | Czerwony, niebieski, fioletowy/różowy |
| Funkcja grzewcza | 16 - 28℃ |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 490 mm |
| Grubość blatu | 1,6 cm |
| Szerokość produktu | 2000 mm |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Wysokość nóżek | 14 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].