CMM
Szafka RTV WEST 42/130/42 biały/ biały połysk
411,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Liczba opakowań | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 27 kg |
| Szerokość opakowania | 1370 mm |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Głębokość opakowania | 460 mm |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 420 mm |
| Głębokość produktu | 420 mm |
| Szerokość produktu | 1300 mm |
Cechy
| Kolor półki | Przezroczysty |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Materiał wykończenia frontów | Folia |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Szuflady | Nie |
| Kolor ramy | Biały |
| Kolor blatu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Rozwórka nożycowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Materiał frontów | Płyty pilśniowe średniej gęstości (MDF) |
| Kolekcja | WEST |
| Tworzywo półki | Szkło |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Na środku wnęka o szerokości 40 cm i wysokości 27,5 cm z półką szklaną |
| Typ wykończenia frontów | Połysk |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Dodatkowe informacje | Opcjonalne oświetlenie LED półek (za dopłatą) |
| Typ wykończenia zewnętrznego | Matowy |
| Dodatkowe informacje | Korpus (blat): płyta wiórowa laminowana matowa, 22 mm |
| Dodatkowe informacje | Dostępne kolory podświetlenia: biały zimny, czerwony, niebieski, zielony |
| Dodatkowe informacje | Istnieje możliwość dokupienia oświetlenia szafkowego LED. |
| Dodatkowe informacje | Fronty (klapa): płyta MDF foliowana na wysoki połysk 16 mm |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Dodatkowe informacje | Fronty otwierane do dołu |
| Dodatkowe informacje | Wymiar listwy bocznej: 10 cm |
| Ilość półek | 1 |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Półki | Tak |
| Dodatkowe informacje | Płyta wiórowa laminowana wyróżnia się odpornością na naprężenia mechaniczne i ekstremalne temperatury |
| Typ uchwytu | System PUSH-CLICK |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Dodatkowe informacje | Korpus (boki, listwy): płyta wiórowa laminowana matowa, 16 mm |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Ilość drzwi | 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stabilność i bezpiecznie użytkować produkt. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzać zgodnie z instrukcją, używając odpowiednich narzędzi. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].